Razem 251 461 ogłoszeń !

Cieśla Monter, domy pod klucz- stała praca Niemcy i Szwajcaria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemiecko-szwajcarskiej firmy budowlanej z siedzibą w Basel, Szwajcaria fachowców na stanowisko: Cieśla - monter. Obowiązkowa jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: Bawaria Niemcy, cala Szwajcaria

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy

• Pracodawcą jest szwajcarska firma z siedzibą w Basel, trudniąca się montażem domów pod klucz.

• Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (45 do 55 godz. tygodniowo)

• Do obowiązków należy:

• Montaż domów z prefabrykatów

• Montaż konstrukcji dachowych i ściennych

• Mocowanie i montaż okien, drzwi, schodów i stropów drewnianych

• Montaż okładzin ściennych

• Stawianie ścianek z płyty GK

• Montaż sufitów GK i paneli sufitowych

Wymagania:

• Ukończony zawód cieśla, udokumentowany świadectwem lub praca na podobnym stanowisku

• Doświadczenie zawodowe w technologiach prac wykończeniowych

• Wysokie kwalifikacje i aktualne doświadczenie zawodowe

• Umiejętność pracy według planów technicznych

• Doświadczenie w pracach na wysokości

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej dobrym

• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód nie wymagane, ale wskazane

• Samodzielność, dopowiedzialność, dokładność

• Umiejętność pracy w grupie

• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: od 19 euro (w zależności od kwalifikacji)

• Zarobek miesięczny netto od 2000 do 3000 euro

• Samochód służbowy, również do prywatnej dyspozycji

• Sprzęt i odzierz robocza darmowa i zapewniona przez pracodawcę

• Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 07.06.2016 21:54
Cena: 12 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472494
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Cieśla Monter, domy pod klucz- Niemcy i Szwajcaria - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Agencja Pracy PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4815145968052
Web: www.PolFach.de
Pozostałe ogłoszenia firmy Agencja Pracy PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo