Razem 251 735 ogłoszeń !
OFERUJę
24.06.2016 08:35

Work Service Express ZATRUDNI Cieśli szalunkowych z doświadczeniem

Wymagania

• Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 - WARUNKE KONIECZNY

• Udokumentowane doświadczenie w pracy na metalowych systemach szalunkowych

• Samodzielność w działaniu

• Umiejętność mierzenia i cięcia

• Znajomość obsługi narzędzi ciesielskich

• Umiejętność liczenia oraz znajomość podstaw geometrii (kąty, poziomy, powierzchnie)

Obowiązki

• Stawianie ścian

• Zalewanie fundamentów

• Praca na stropach

• Samodzielny montaż ram okien i drzwi w szalunkach zgodnie z rysunkiem technicznym

Mile widziane

Oferujemy

• Umowę o pracę na pełen etat – (173 h/m-c)

• Wynagrodzenie w wysokości 12,32 Euro brutto/h

• Możliwość wypracowania NADGODZIN

• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

• Wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)

• Pomoc w organizacji wyjazdu (przelot, zakwaterowanie)

• Opiekę koordynatora

A jeśli polecisz nam znajomego cieślę, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Pośpiesz się, a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ TYTUŁ OFERTY

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Data: 24.06.2016 08:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 475570
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Cieśla szalunkowy w Islandii Nr 146 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Alicja Surmacz (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539931424
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo