Razem 251 575 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Kolonia: Posadzkarzy, monterów podłóg. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 5

• Miasto: okolice Kolonii, Północna-Westfalia Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

• Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

• Praca jest w systemie akord

• Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych

• Główne zadania:

• Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

• Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat

• Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie

• Cokoły, listwy przypodłogowe

Wymagania:

• Mlody wiek

• Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny

• Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako posadzkarz

• Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

• Dobra znajomości języka niemieckiego

• Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

• Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferta dla kandydatow:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)

• Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

• Zarobek miesięczny netto: 1700 do 2300 euro

• Mieszkanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 30.06.2016 22:20
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 477014
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Posadzkarz monter podłóg ze znajomością języka niemieckiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo