Razem 251 482 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej w okolice Bonn Niemcy: fachowców budownictwa wykończeniowego. Konieczne jest doświadczenie w budownictwie wykończeniowym, znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: okolice Bonn, Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca długoterminowa, na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu

• Główne zadania:

• Stawienie konstrukcji pod sciany G-K

• Zabudowa z płyt G-K i montaż ociepleń

• Montaż sufitów podwieszanych z G-K i paneli sufitowych

• Szpachlowanie, prace murarskie i tynkarskie

Wymagania:

• Ukończony zawód technologa robót wykończeniowych jest zalecany, ale nie konieczny

• Wysokie kwalifikacje i aktualne doświadczenie zawodowe

• Umiejętność czytania i pracy według planów budowlanych oraz dokumentacji technicznej

• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Konieczne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

• Sumienność, dokładność i szybkość wykonywania pracy

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: 11 euro

• Dieta tygodniowa netto: od 96 euro

• Wynagrodzenie miesieczne netto: od 1600 euro

• Zakwaterowanie: będzie zapewnione i kosztuje 100 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 12.07.2016 10:39
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479077
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Technolog robót wykończeniowych, ściany G-K, ocieplenia, Bon - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo