Razem 251 525 ogłoszeń !

Dla naszego klienta - firmy usługowej, poszukujemy kandydatów do pracy fizycznej.

Stanowisko:

Pracownik fizyczny - szlifowanie i polerowanie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- szlifowanie i polerowanie powierzchni płaskich,

- praca na terenie Krakowa oraz możliwe wyjazdy na delegacje w Polsce i za granicą.

Wymagania:

- sumienność, pracowitość,

- sprawność manualna,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- wyjazdy za granicę dodatkowo płatne,

- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

- Praca w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@globalforce.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Data: 23.08.2016 13:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 487048
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Pracownik fizyczny - szlifowanie i polerowanie (Kraków) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: praca@globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo