Razem 251 755 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Kolonia: Murarzy do wylewania posadzek przemys這wych. Wymagana jest znajomo j瞛yka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowi頊ki:

Ilo miejsc: 5

Miasto: okolice Kolonii, P馧nocna-Westfalia Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast i w pniejszym terminie

Praca na pe軟y etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

Praca jest w systemie akord

Pracodawc jest niemiecki zak豉d specjalizuj鉍y si w budowie nawierzchni pod這gowych

G堯wne zadania:

Monta izolacji termicznych i akustycznych pod堯g i kraw璠zi

Rozk豉danie folii

Przygotowanie mieszanki betonowej i wylewanie pod這gi

Niwelacja wylewki betonowej

Dozbrajanie posadzki

Ci璚ie i wype軟ianie dylatacji

Zacieranie i impregnacja posadzki

Utrzymywanie maszyn i narz璠zi w sprawnym i czystym stanie

Wymagania:

M這dy wiek

Zaw鏚 murarz posadzkarz, udokumentowany wiadectwem lub zaw鏚 pokrewny (malarz, ciela szalunkowy, technolog rob鏒 wyko鎍zeniowych)

Kandydaci bez ukierunkowanego zawodu powinni posiada minimum 3 letnie dowiadczenie jako murarz posadzkarz

Obowi頊kowe prawo jazdy kat. B, w豉sne auto zalecane

Konieczna znajomo j瞛yka niemieckiego

Dok豉dno, samodzielno, odpowiedzialno i dobra organizacja pracy

Szybkie tempo pracy, umiej皻no pracy na akord

Wyjazd na d逝gi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na sta貫

Oferta dla kandydat闚:

Niemiecka umowa o prac i pe軟e wiadczenia socjalne

Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)

Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na monta簑)

Zarobek miesi璚zny netto: 2000 do 3000 euro

Mieszkanie zapewnione i odp豉tne 150 euro miesi璚znie

Tylko kandydat闚 spe軟iaj鉍ych wymagania prosz o przes豉nie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 08.09.2016 10:01
Cena: 10 000 Z.
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 490105
Rubryka og這szenia: Budownictwo
Widea (0)

Zdj璚ia (1)

Murarz Posadzkarz do wylewania pod堯g przemys這wych - Zdj璚ie nr 1
Do tego og這szenia nie zosta這 dodane jeszcze video.
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: PolFach
Wojew鏚ztwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia u篡tkownika PolFach
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Budownictwo
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)