Razem 251 575 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z Plauen: Polskie przedsiębiorstwa budowlane do robót murarskich przy budowie budynku.

Opis / Obowiązki:

• Zlecenie jest dla firmy budowlanej, oferującej profesjonalne roboty murarskie i dysponującej brygadami po 5 murarzy

• Miejsce budowy: Zwickau, Wschodnie Niemcy

• Zlecenie jest aktualne natychmiast i w późniejszym terminie

• Czas na wykonanie zlecenia 3 do 6 miesięcy

• Zlecenie jest tylko dla podwykonawców, posiadających zerejestrowane działalności budowlane w Polsce. Firmy te muszą posiadać własny transport, narzędzia oraz pracownika mówiącego po niemiecku i pracownika do obsługi dźwigu o wysięgniku 50 m

• Zainteresowanym podwykonawcom zostanie przedstawiona oferta robót murarskich

• Główne zadania:

• Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych jak i przemysłowych z pustaków, cegieł oraz bloczków

• Obsługa żurawia/dźwigu wieżowego Liebherr 160 EC o wysięgniku 50 m

Wymagania:

• Kandydować mogą polskie firmy budowlane, oferujące usługi murarskie

• Konieczne doświadczenie w budowie obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych

• Doświadczenie na budowach niemieckich

• Konieczna umiejętność murowania cegłami Wienerberger, pustakami, bloczkami i klinkierem

• Doświadczenie i upoważnienie do obslugi żurawia/dźwigu o wysiegniku 50 m u jednego pracownika

• Znajomość języka niemieckiego przynajmniej u jednego pracownika

• Konieczny jest własny transport i narzędzia

• Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót

Oferujemy:

• Umowa o podwykonawstwo z niemiecką firmą budowlaną

• Stawki dla podwykonawców wedłóg cenników niemieckich będą ustalone przed podpisaniem umowy

• Długortwała współpraca

• Zakwaterowanie jest we własnym zakresie

Tylko firmy budowlane spełniające wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 26.09.2016 12:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493597
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Zlecenie dla brygady murarzy, Zwickau Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo