Razem 251 811 ogłoszeń !

Miejsce pracy:

Milmort, Belgia

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM

POSZUKUJEMY DEKARZA Z DOŚWIADCZENIEM ZAGRANICZNYM

Całkowita kwota wynagrodzenia ok.9 110 złotych netto miesięcznie

Wymagania

Posiadasz udokumentowane, 3-letnie doświadczenie w zawodzie Dekarza?

Wyjeżdżałeś już na projekty zagraniczne?

Znasz język francuski lub angielski w stopniu komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Kładzenie tzw. sous-toiture ( poddasza) z drewna lub blachy

• Kładzenie pokrycia dachowego: papa, dachówka, łupek.

• Prace wykończeniowe, zakładanie rynien, lutowanie

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy

• Potrafisz czytać plan techniczny

• Jesteś w stanie ze sobą zabrać podstawowe narzędzia

Oferujemy

• Zakwaterowanie GRATIS

• Dodatek narzędziowy

• Premie wynikające ze stażu pracy

• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( Jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )

• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)

• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

• Opiekę rzecznika pracownika

• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 9 110złotych netto miesięcznie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na nasz adres email.

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN. Wejdź na stronę internetową i wypełnij formularz - szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Data: 13.10.2016 08:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496526
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

POSZUKUJEMY DEKARZA Z DOŚWIADCZENIEM ZAGRANICZNYM nr 146 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Service Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: WWW.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo