Razem 251 581 ogłoszeń !
OFERUJę
14.11.2016 11:09

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.

Aktualnie poszukujemy kelnerów i kelnerek do ekskluzywnych hoteli pięciogwiazdkowych we Francji.

Obowiązki:

• Przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji,

• Serwowanie potraw, napoi, wina,

• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

Wymagania:

• Znajomość języka francuskiego oraz znajomość języka rosyjskiego,

• Minimum roczne doświadczenie (mile widziane doświadczenie zagraniczne),

• Wysoki poziomu kultury osobistej,

• Zaangażowanie i chęci do pracy,

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa 8 EUR netto,

• Umowę o pracę,

• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

• Pomoc w organizacji przejazdu,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/fr/2016.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Data: 14.11.2016 11:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501407
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Kelnerzy i kelnerki we Francji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: erc (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48587819111
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo