Razem 251 435 ogłoszeń !

Miejsce pracy:

Overpelt, Belgia

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1700 euro netto miesięcznie

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH laminiarzy

KRAZ: nr 1116

praca tymczasowa

Miejsce pracy: Belgia

Wymagania

Posiadasz udokumentowane, 3-letnie doświadczenie w zawodzie formierz laminatu?

Wyjeżdżałeś już na projekty zagraniczne?

Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Maszynowe i ręczne laminowanie poliestru

• Mieszanie i nakładanie żelkotu

• Mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem

• Ręczne nakładanie maty szklanej w formie

• Nakładanie żywicy poliestrowej , rolowanie i usuwanie „bąbelków” powietrza

• Wyjęcie detalu z formy

• Wykorzystanie technik próżniowych

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:

• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (Jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )

• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)

• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

• Opiekę rzecznika pracownika

• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1700 euro netto miesięcznie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na nasz adres email.

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz- szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Data: 16.11.2016 08:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501749
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

DEKARZ Z DOŚWIADCZENIEM W BUDOWACH PRZEMYSŁOWYCH nr 146 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Service Express (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: WWW.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo