Razem 251 435 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej do miasta Göppingen: Inżyniera robót sanitarnych / kierownika budowy. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego, doświadczenie na podobnym stanowisku i samochód.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: okolice Göppingen Niemcy

• Praca jest aktualna od stycznia 2017

• Praca na pełny etat. 40 godz.

• Pracodawcą jest niemieckie przedsiębiorstwo budowlane

• Główne zadania:

• Koordynowanie i nadzorowanie procesów realizacji projektu budowy w zakresie instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych (wod-kan, CO, klimatyzacja, wentylacja)

• Prowadzenie dokumentacji realizacji projektu oraz raportowanie

• Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

• Prowadzenie bieżącej korespondencji i współpracy z podmiotami zaangażowanymi w projekt budowy

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne, ochrona środowiska)

• Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń

• Doświadczenie na stanowisku kierownika robót ( min. 2 lata)

• Doświadczenie i posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej mile widziane, ale nie konieczne

• Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, wymagana minimum znajomość języka niemieckiego na poziomie średnim B1 (rozumienie dyskusji na tematy techniczne w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej sporządzonej w języku niemieckim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych)

• Biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu Office oraz ARRIBA/iTwo, SKILL BauDoc

• Konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto

• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferta dla kandydatow:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Zarobek miesięczny brutto w okresie próbnym: 4000 euro

• Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

Data: 23.11.2016 18:14
Cena: 16 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502957
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Inżynier robót sanitarnych HVAC, kierownik budowy, Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo