Razem 251 435 ogłoszeń !
OFERUJę
02.12.2016 10:01

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY/MONTERÓW! MINIMALNA KWOTA WYNAGRODZENIA – 1800 EURO NETTO MIESIĘCZNIE!

KRAZ: nr 1116 praca tymczasowa

Miejsce pracy: Francja

Wymagania

• Masz udokumentowane, doświadczenie jako MONTER / SPAWACZ MAG/TIG?

• Posiadasz uprawnienia na zwyżki?

• Znasz j. francuski lub angielski na poziomie komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Spawanie zbiorników/cystern rolnospożywczych

• Montowanie i spawanie w inoxie rur 316 dia 63

• Spawanie MIG/TIG

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Posiadasz certyfikaty spawalnicze MAG/TIG

• Czytasz rysunek techniczny

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:

Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat

• Wynagrodzenie MINIMALNIE 1800 euro netto miesięcznie

• Możliwość wypracowania NADGODZIN

• Zakwaterowanie

• Stabilne miejsce zatrudnienia

• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)

• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy

Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

Data: 02.12.2016 10:01
Cena: 1 800 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 504258
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Spawacz MIG MAG - Francja - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo