Razem 259 281 ogłoszeń !
OFERUJę
08.05.2017 14:07

poszukuję na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Köln: Posadzkarzy, monterów podłóg. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

Miasto: okolice Kolonii, Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

Praca jest w systemie akord

Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych

Główne zadania:

Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat

Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie

Cokoły, listwy przypodłogowe

Wymagania:

Młody wiek (maks. do 40 lat)

Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny

Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum roczne doświadczenie jako posadzkarz

Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

Dobra znajomości języka niemieckiego

Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferta dla kandydatow:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)

Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

Zarobek miesięczny netto: 1800 do 2500 euro

Mieszkanie zapewnione i odpłatne ok. 200 euro miesięcznie

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectwa i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego i posiadania auta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14948

22-400 Zamość

ul.J.Kilińskiego 68 a

tel. 516 620 061

tel. 509 555 603

Data: 08.05.2017 14:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531948
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personel KOnsulting (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516620061
Web: goldennet.pl/firma.20010
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo