Razem 260 770 ogłoszeń !
OFERUJę
09.05.2017 15:21

Firma z 21 letnim doświadczeniem w obsłudze obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER RUSZTOWAŃ DO PRACY W NIEMCZECH

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

-wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

-uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa

-doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

-mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA

-30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej

-mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – oddelegowanie do pracy w Niemczech

-wynagrodzenie 6700-9200 tysięcy zł netto/mc

-zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze

-przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech

-wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca

-dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

Kontakt telefoniczny z Olgą Budelewska pod nr: 535 812 112

e- mail: olga.budelewska@pracownicybudowlani.pl