Razem 261 041 ogłoszeń !
OFERUJę
01.06.2017 09:20

Agencja Pracy EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) z siedzibą w Raciborzu, dla swojego klienta poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pomocniczy robotnik drogowy

Miejsce pracy: centrala okolice Częstochowa (praca na wyjazdach)

Numer referencyjny: HZ/07/2017

Zakres obowiązków: Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy dróg lądowych i chodników, takie jak:

- noszenie materiałów na budowie,

- mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska, mieszanki mineralno-asfaltowe itp.

- kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych

- rozpościeranie piasku, żwiru i podobnych materiałów

- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych stosowanych w robotach drogowych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac drogowych przy użyciu taczek i wózków ręcznych

- sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji

- posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku lub w pracy na budowie

- brak nałogów

- zdolność do pracy fizycznej

Oferujemy:

- polskie, legalne warunki zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową

- wynagrodzenie 10zł na rękę/h

- praca na jedną zmianę

- dużo godzin pracy (około 200 miesięcznie: gwarantowane 168 + nadgodziny dodatkowo płatne +50%)

- bezpłatne ubrania robocze

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres kj@euro-labora.com

Data: 01.06.2017 09:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 536469
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Pomocniczy robotnik drogowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324172056
Web: www.euro-labora.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo