Razem 260 783 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) do miasta Dingolfing: Pracowników produkcyjnych do montażu samochodów osobowych. Wszyscy kandydaci muszą posiadać dobrą znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 25

• Oferta pracy jest przeznaczona dla mężczyzn i kobiet

• Miasto: Dingolfing Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na okres 2 do 4 lata, pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej. Pracownicy wydelegowani są do niemieckiego producenta samochodów osobowych, do prac przy montażu półfabrykatów na taśmie produkcyjnej

• Praca na pełny etat, ok. 152 godz. miesięcznie, w systemie 2 zmian (5:00 do 13:30 i 13:30 do 22:00)

• Dochodzą nadgodziny(ok. 8 godz. tygodniowo) w soboty na pierwszą zmianę

• Do obowiązków należy:

• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Montaż podzespołów na taśmie produkcyjnej

Wymagania:

• Mogą kandydować mężczyźni, kobiety i też pary

• Zdolności techniczne i monterskie

• Doświadczenie na produkcji przy montażu mile widziane, ale niekonieczne

• Konieczna znajomość języka niemieckiego ze względu na stałą komunikację z niemieckimi przełożonymi (testy przepisów BHP, szkolenia na poszczególnych etapach przebiegu produkcji)

• Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu

• Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: 15,40 euro (przez pierwsze 6 tygodni pracy) i 16,17 euro (od 7 tygodnia pracy)

• Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1600 do 1700 + nadgodziny

• Możliwość dojazdu do pracy autobusem zakładowym, koszt 35 euro miesięcznie

• Możliwość posiłków na stołówce zakładowej, 5 euro dziennie

• Pracodawca nie zapewnia kwatery, czyli wynajem i opłata mieszkania jest w zakresie pracownika (Agencja Pracy PolFach pomaga w znalezieniu kwatery)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 12.06.2017 11:24
Cena: 7 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 538391
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Pracownik produkcyjny(kobiety i mężczyźni) Dingolfing Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo