Razem 263 599 ogłoszeń !

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Praca od zaraz! Bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Katowice, Zabrze (śląskie)

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

POMOCNIK NA BUDOWIE/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Warunki zatrudnienia:

- praca w dużym, zgranym zespole

- umowa o pracę

- wynagrodzenie ok. 13 zł netto - NA RĘKĘ

- praca średnio 200h/mc

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, także w weekend

- możliwość odpłatnego zakwaterowania - koszt ok. 250zł/mc

Obowiązki:

- noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;

- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i

rusztowań;

- mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak:

beton, gips i zaprawa murarska;

- kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;

- rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;

- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych,

materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;

- wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt:

rekrutacja@corona-silesia.pl tel. 519586033, 519685142

Data: 13.06.2017 17:00
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 538665
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Pomocnik budowlany - Katowice - bez doświadczenia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paula (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.corona-silesia.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo