Razem 260 736 ogłoszeń !

CLEAN ENERGY IRELAND

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA INSTALACJA I SRWISEM PANELI SLONECZNYCH TERMALNYCH, ELEKTRYCZNYCH I INNYCH ZRODEL ENERGI ODNAWIALNEJ. INSTALACJA SYSTEMOW WENTYLACJI A TAKZE SZCZELNOSCIA POWIETRZNA BUDYNKOW.

DLACZEGO WARTO PRACOWAC DLA CLEAN ENERGY IRELAND?

- JESTESMY NA RYNKU OD 2006 ROKU STALE SIE ROZWIJAMY I POSZERZAMY NASZA DZIALALNOSC

- MOZLIWOSCI ROZWOJU I ZDOBYCIA DOSWIADCZENIA W ELEKTRYCZNEJ BRANZY PRZYSZLOSCI

- WIELKI POPYT NA USLUGI NASZEJ FIRMY GWARANTUJE DUZA ILOSC ZLECEN

OPIS STANOWISKA: Hydraulik, Monter instalacji wentylacyjnych.

-instalacjia paneli slonecznych termalnych i PV,

-instalacja systemow wentylayjnych

-serwis paneli slonecznych i systemow wentylacyjnych

OD KANDYDATA WYMAGAMY: - Doświadczenie w zawodzie (wykształcenie mile widziane)

- Gotowość do podjęcia pracy i wyjazdu

- Znajomość języka Angielskiego na poziomie podstawowym

- Zainteresowanie długookresową współpracą

- Prawo jazdy

OFERUJEMY: - Legalne zatrudnienie w Irlandii

- Odprowadzone wszystkie skladki socjalne i ubezpieczeniowe

- Oplata i pomoc w wyrobieniu uprawnien do pracy na budowie (Safe Pass i Manual Handling)

- Bardzo Atrakcyjne wynagrodzenie (zaleznie od doswiadczenia), Wyplata tygodniowa

- Pomoc logistyczna i finansowa w organizacji przeprowazdki do irladnii i znalezieniu mieszkania

- mozliwosc kontraktu na pelny etat, lub tez kilkumiesiecznych kontraktow (np. 2 miesiace pracy i miesiac przerwy)

- Długookresową współracę

Data: 20.06.2017 11:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 539764
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

HYDRAULIK, MONTER SYSTEMOW WENTYLACYJNYCH Z ANGIELSKIM - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lukasz Romanowski (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +353838368857
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo