Razem 263 249 ogłoszeń !
OFERUJę
16.09.2017 13:42

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie szwajcarskiego zakładu usług budowlanych z okolic miasta Zurych i okolice : osoby na stanowisko Stolarz meblowy, stolarz . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, musi mieć umiejętność pracy jako stolarz, oraz musi mówić po niemiecku w stopniu umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację oraz posiadać auto.

UWAGA MOŻE BYĆ TEAM !!!! LUB TEŻ TRZY OSOBY

Opis / Obowiązki:

Praca polega na wykonywaniu prac stolarskich z drewna, oraz płyt laminowanych, osadzaniu ościeżnic drwi, montażu wykonanych elementów drewnianych

Miejsce pracy: okolice miasta Zurych, Zug i inne miasta w okolicy

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

OFERUJEMY

Długotrwała umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą

Praca jest stacjonarna. Zlecenia w obrębie 5 – 30 km w obrębie siedziby firmy

Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies.

Wymagania:

Wyuczony zawód stolarz lub technolog robót wykończeniowych (świadectwo SZKOLNE lub czeladnika lub mistrza)

Bardzo dobre doświadczenie przy pracach związanych z obróbką maszyn stolarskich, maszyn CNC itp.

Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, oraz młody wiek !!!!!!!!

Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy

Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)

Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

Nasza oferta:

Szwajcarska umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka miesięczna netto : od 29-32 fr / godzinę

Dieta dzienna 15 -18 fr

Zakwaterowanie zapewnione płatne około 700 fr

Wypłata wszystkich nadgodzin

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw, i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy14 948

ul.J.Kilinskiego 68 a

22-400 Zamość

Data: 16.09.2017 13:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 556160
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Stolarz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personel KOnsulting (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516620061
Web: goldennet.pl/firma.20010
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo