Razem 263 249 ogłoszeń !

Nawigator Operator wiertnicy HDD (prawo jazdy CE) ze znajomością języka niemieckiego, Berlin Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z Berlina: Nawigatora i Operatora wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych. Wymagane jestdoświadczenie i znajomość języka niemieckiego. Prawo jazdy C+E.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: Berlin, Niemcy (siedziba firmy).

• Praca jest aktualna natychmiast i w możliwie szybkim terminie

• Praca na stałe, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, ok. 180 do 210 godz. miesięcznie

• Pracodawcą jest niemiecka firma budowlana z miasta Berlin, specjalizująca sięw wywiertach sterowanych HHD. Budowy są na montażu, na terenie całych Niemiec. Pracownicy pracują w ekipach 2-osobowych

• Główne zadania:

• Nawigacja wiertnicy (jeden pracownik)

• Obsługa wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych (drugi pracownik)

• Transport wiertnicy ciężarówką

Wymagania:

• Konieczne doświadczenie na stanowisku nawigatora wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych

• Doświadczenie operatora wiertnicy HDD jest zalecane, ale nie konieczne

• Konieczna znajomość języka niemieckiego

• Konieczne Prawo jazdy kat. C+E

• Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto 14,55 eur (podwyżka po roku pracy)

• Dieta tygodniowa netto 96 euro

• Pracodawca zapewnia śniadanie w każdym dniu pracy

• Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 2150 do 2350 euro

• Pracodawca zapewnia I opłaca zakwaterowanie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 17.09.2017 10:18
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 556192
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Nawigator Operator wiertnicy HDD (CE) z niemieckim, Berlin - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo