Razem 263 245 ogłoszeń !
OFERUJę
15.11.2017 13:48

Poszukujemy na zlecenie zakładu budowlanego ze Szwajcarii z okolic miasta Zurych, Bern, Zug monterów konstrukcji stalowych. Wymagane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie , umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz dobra znajomość języka niemieckiego,

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Zurych i okolice

Praca jest aktualna natychmiast

Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

Pracodawcą jest ZAKŁAD BUDOWLANY ze Szwajcarii

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 160 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Samodzielne wykonywanie prac montażowych , PRAC związanych z wykonywaniem montażu elementów stalowych dla przemysłu budowlanego, spożywczego, stoczniowego itp.

Wymagania:

Konieczne bardzo dobre doświadczenie na stanowisku Ślusarz

Umiejętność czytania projektów budowlanych, konstrukcyjnych

Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

Konieczne prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Umowa: Szwajcarska o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka godzinowa brutto od 29-35 Frch i wyższa uzależniona od

doświadczenia

wyszkolenia

Zaangażowania

Zakwaterowanie zapewnione I Płatne, pobierana opłata z poborów

Ubezpieczenie

Dieta dzienna około 14-18 frch dziennie

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim, koniecznie z fotografią wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomości j. niemieckiego, lub angielskiego i posiadania auta.

UWAGA. OSOBY NIESPEŁNIAJĄCE TYCH WARUNKÓW PROSIMY O NIEWYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14 94

Data: 15.11.2017 13:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 565538
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Widea (0)

Zdjęcia (8)

Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 1Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 2Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 3Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 4Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 5Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 6Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 7Monter konstrukcji stalowych - Zdjęcie nr 8
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personel KOnsulting (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516620061
Web: goldennet.pl/firma.20010
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo