Razem 260 402 ogłoszeń !
OFERUJę
07.12.2017 11:32

Rzetelna firma inżynierska o profilu projektowo-wykonawczym w branży instalacji HVAC i BMSA realizująca projekty w charakterze generalnego wykonawcy oraz podwykonawcy zatrudni:

Kierownika Robót Instalacji HVAC

Miejsce pracy: Województwo śląskie, Polska Południowa

Zadania:

· Współpraca z firmami wykonawczymi

· Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót

· Kontrola jakości i terminowości wykonanych prac

· Przygotowywanie dokumentacji

· Uruchomienia, pomiary, odbiory

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

· Profesjonalne szkolenia specjalistyczne

· Udział w realizacji innowacyjnych projektów

· Możliwość zdobycia stażu do uprawnień

· Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Wymagania:

Około dwuletnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia prac instalacyjnych

Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub pokrewne

Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych (mile widziane)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do kontaktu z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Data: 07.12.2017 11:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 568898
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Kierownika Robót Instalacji HVAC - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Rydzewska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +48518215122
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo