Razem 263 736 ogłoszeń !

Robotnik Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta 5143 Feldkirchen (okolice Salzburg): Pomocników budowlanych.Wymagane doświadczenie w branży budowlanej

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 2

• Miasto: okolice miasta 5143 Feldkirchen, region Braunau Austria

• Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich jak podłogi jastrych, półfabrykaty betonowe itp.

• Praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok.210 do 250 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin)

• Główne zadania:

• Obsługa pompy do wylewania estrichu

• Betonowanie szalunków

• Produkcja półfabrykatów betonowych

• Dodatkowe prace budowlano-porządkowe

Wymagania:

• Młody wiek (do 25 lat)

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu

• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest zalecana, ale nie wymagana

• Konieczny zamiar wieloletniej pracy w firmie, bez częstych wyjazdów do Polski

• Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale nie wymagane

• Dobra kondycja, zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

• Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: od 10,75 euro

• Wypłata wszystkich godzin

• Płatny urlop 1 miesiąc w styczniu

• Zarobek miesięczny netto ok. 1600 bis 1900 euro

• +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3500 do 4500 euro

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 250 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 10.06.2018 13:04
Cena: 7 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593154
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Robotnik Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo