Razem 263 736 ogłoszeń !
OFERUJę
14.06.2018 12:52

Firma Altertechnika zajmująca się outsourcingiem personalnym oraz headhuntingiem wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec, Litwy, Holandii oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży P.poż, specjalizującej się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji przeciwpożarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter instalacji sanitarnych.

Miejsce wykonywania pracy : kraj i zagranica.

Wymagania: wykształcenie zawodowe , techniczne lub średnie, doświadczenie przy montażu instalacji sanitarnych lub montażu rurociągów, obsługa elektronarzędzi oraz urządzeń specjalistycznych, zdolność do wykonywania prac na wysokości, znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków: montaż instalacji przeciwpożarowej, obsługa elektronarzędzi oraz urządzeń specjalistycznych, czytanie rysunków technicznych

Gwarantujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie w zależności od doświadczenie oraz przepracowanych godzin na okresie próbnym od 2700 zł do 3500 zł netto. Po okresie próbnym wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie, po okresie próbnym możliwość delegowania do krajów europejskich, zakwaterowanie, zwrot kosztów przejazdów, ubezpieczenie zdrowotne .

Wszystkich kandydatów prosimy o przesyłanie swoich CV na adres mailowy:

rekrutacja2@altertechnika.pl , wpisując w tytule "monter instalacji sanitarnych".

Jeżeli Państwo mają jakieś pytania prosimy się kontaktować pod numerami: 535-008-271 ; 531-001-717 ; 24-366-66-26.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Altertechnika z siedzibą w Płocku.

Data: 14.06.2018 12:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593661
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Altertechnika (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48243666626
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo