Razem 263 736 ogłoszeń !

Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech

Kim jesteśmy?

Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:

MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy: Hamburg

Jakie zadania na Ciebie czekają?

• Montaż rusztowań portowych i wiszących – praca w stoczniach

• Współpraca z Brygadami

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Znajomości rusztowań systemowych

• Książeczki Montera Rusztowań

Co My Ci damy?

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

• Nadgodziny płatne 50%

• Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami

• ZUS opłacony od realnych zarobków

• Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld

• Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną

• Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu

• Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

Data: 15.06.2018 08:46
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593760
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JUSTYNA KULPA (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48798056274
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo