Razem 259 276 ogłoszeń !
OFERUJę
04.07.2018 14:02

Polska firma z siedzibą w mieście Zawiercie, działająca w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie Polski

PILNIE ZATRUDNI

Murarza/ Zbrojarza/Cieśla szalunkowego Mile widziane osoby ze wschodu

Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice

Zadania:

• Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 2500-3500 złotych netto miesięcznie, 9 h dziennie

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowy zlecenia

• Narzędzia oraz odzież ochronna zapewnione przez pracodawcę

• Bezpłatne zakwaterowanie

Co wymagamy:

• Doświadczenie na budowie

• Chęci do pracy, odpowiedzialność.

• Aktualną wizę pracownicą D

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:

Alona Orzołek

tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!! VIBER +48 518-200-962

CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

Data: 04.07.2018 14:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 596227
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Alona Orzołek (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48518200962
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo