Razem 260 170 ogłoszeń !

Firma z siedzibą we Wrocławiu, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Dekarz/ Pomocnik budowlany

Lokalizacja : Belgia

Twoje zadania :

Demontaż pokryć dachowych

Izolacja

Prace dekarskie w technologiach: papa termozgrzewalna i klejona, membrana EPDM, resitrix

Wykonywanie prac pomocniczych

Nasze wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowiskach

Prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz w zamian:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Stawka godzinowa dla dekarza 12,00 euro/h netto

dla pomocnika 9,00 euro/h netto

Odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy

Dojazd do pracy oraz zjazdy na święta – po stronie pracodawcy

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ kontakt ” - Oddzwonię

Paulina Domurad

tel. +48 531-917-004

CV na e-mail paulina.domurad@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

Data: 09.07.2018 11:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 596726
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Praca dla Dekarzy i Pomocników budowlanych – Belgia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Domurad (niezarejestrowany)
Województwo: Świętokrzyskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48531917004
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo