Razem 258 945 ogłoszeń !

Pracownik /Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta 5143 Feldkirchen (okolice Salzburg): Pomocników budowlanych.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: okolice miasta 5143Feldkirchen, region Braunau Austria

• Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich jak podłogi jastrych, półfabrykaty betonowe itp.

• Praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok.200 do 220 godz. miesięcznie. Na życzenie więcej godzin!

• Główne zadania:

• Obsługa pompy do wylewania estrichu

• Betonowanie szalunków

• Produkcja półfabrykatów betonowych

• Dodatkowe prace budowlano-porządkowe

Wymagania:

• Młody wiek, dobra kondycja, zdrowie, oraz przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu

• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest zalecana, ale nie wymagana

• Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale nie wymagane

Oferujemy:

• Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: od 10,75 euro

• Wypłata wszystkich godzin

• 1 miesiąc płatnego urlopu

• Zarobek miesięczny netto ok. 1600 bis 1900 euro

• +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensj aświąteczna). Razem od netto: 3500 do 4500 euro

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 200 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 29.07.2018 11:24
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 599280
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Pracownik /Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo