Razem 259 228 ogłoszeń !
OFERUJę
08.08.2018 12:33

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Monter płyt karton / gips

Miejsce pracy: okolice Alp (Francja)

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

- Montaż sufitów

- Montaż ścian z płyt kartonowo – gipsowych

- Montaż tzw. Plastrów miodu (placopan)

- Montaż drzwi

- Drobne zabudowy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Znajomość języka francuskiego – mile widziana

- Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach

- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań

- Dobra organizacja czasu pracy własnej

- Prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,

- pracę do końca roku,

- darmowe, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,

- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- wynagrodzenie od 11-14 euro/h

- dodatki i premie uznaniowe

- nadgodziny płatne według prawa francuskiego,

- częściowy zwrot kosztów podróży,

- wyrobienie karty ekuz

- składki ZUS opłacane od średniej krajowej

- płatny urlop

- pokrycie kosztów za badania lekarskie

- niezbędne narzędzia do pracy

- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter_plyt_karton_gips_lo4zzPlakistalo41z/5043-3012-25-44f-2225.html

lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com

Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 08.08.2018 12:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600501
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Monter płyt g/k - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48518673665
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo