Razem 259 100 ogłoszeń !
OFERUJę
12.09.2018 08:32

Techmen Industries jest polską firmą działającą międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki. Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Stanowisko: Murarz do przyuczenia

Opis stanowiska:

Do zakresu czynności realizowanych przez murarza będą należały wszelkie prace murarskie tj. wykonywanie prac związanych z wznoszeniem budowli ceglanych, gdzie czynnikiem wiążacym będzie zaprawa murarska.

Wymagania:

- Mile widziane prawo jazdy

- Mile widziane grupy osób

- Gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

Szkolenie w Rzeszowie trwające maksymalnie 2 tyg

Po ukończonym szkoleniu współpraca na holenderskich warunkach

Tygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę

Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy

Możliwość długoterminowej współpracy

Pomoc w organizacji wyjazdu i załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

Zapraszamy do kontaktu przez:

strona

telefon : 664327757

email : recruitment@techmenindustries.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries Sp. z o.o.”

Data: 12.09.2018 08:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 604342
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominik Pelc (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo