Razem 258 358 ogłoszeń !
OFERUJę
02.01.2019 13:19

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym betoniarzem do projektów realizowanych na terenie Niemiec.

Zadania:

produkcja prefabrykatów betonowych, słupów, ścian

wylewanie betonu

praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

doświadczenie na ww. stanowisku

prawo jazdy kat. B i samochód

własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,

możliwość zakwaterowania,

kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu

Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Data: 02.01.2019 13:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 615639
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo