Razem 258 471 ogłoszeń !
OFERUJę
07.01.2019 12:59

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym zbrojarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy,

• zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku zbrojarz/spawacz,

• umiejętność spawania,

• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do pracy,

• prawo jazdy kategorii B,

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość zakwaterowania,

• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu

Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Data: 07.01.2019 12:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 616176
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48507923286
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo