Razem 251 687 ogłoszeń !
OFERUJę
06.06.2016 10:01

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce – osoby do pracy, na stanowisku:

DRUKARZ

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

· Kompleksowa obsługa maszyn do druku cyfrowego,

· Przygotowywanie wielkoformatowego składu do druku,

· Nadzór procesu druku,

· Zapewnianie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn,

· Dbanie o stan techniczny maszyn.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

· Masz doświadczenie na stanowisku drukarza cyfrowego/wielkoformatowego,

· Posiadasz praktyczną znajomość obsługi programów graficznych do realizacji zleceń,

· Posiadasz znajomość zagadnień branżowych,

· Cechuje cię: dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność w działaniu i terminowość,

· Posiadasz umiejętności manualne.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

· Możliwość rozwoju oraz doskonalenie umiejętności zawodowych (szkolenia specjalistyczne),

· Pracę w przyjaznej, dynamicznej i „niekorporacyjnej” atmosferze,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl

z dopiskiem DRUK/Wrocław

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 06.06.2016 10:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 463348
Rubryka ogłoszenia: Druk, poligrafia

Zdjęcia (1)

Drukarz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Druk, poligrafia