Razem 261 907 ogłoszeń !
OFERUJę
12.05.2017 15:20

Nowa firma działająca w branży reklamowej w sektorze druku cyfrowego w celu dalszego dynamicznego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko:

Drukarz

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn do druku solventowego, kontrolę jakości drukowanych prac, odpowiedni dobór mediów do druku, itp.

Wymagania:

znajomości technik druku solwentowego, sublimacji

doświadczenia w zawodzie drukarza

umiejętności pracy w zespole

dokładności, sumienności, odpowiedzialności

dyspozycyjność obsługa maszyn cyfrowych ( kserokopiarek, drukarek) obsługa komputera podstawowa znajomość języka angielskiego dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole

stałe zatrudnienie

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

bardzo dobre warunki pracy oraz nowoczesny park maszynowy

możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę przesyłać na e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 12.05.2017 15:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 532870
Rubryka ogłoszenia: Druk, poligrafia
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Bel-Pol Import Export Spółka z o.o.
Województwo: Białystok (Podlaskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.reklamika.pl
Pozostałe ogłoszenia firmy Bel-Pol Import Export Spółka z o.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Druk, poligrafia