Razem 259 134 ogłoszeń !
OFERUJę
25.08.2017 12:31

Tigura Sp z o.o. dla swojego Klienta- Drukarni, lidera na rynku poligraficznym, poszukuje Kandydata/-ki na stanowisko:

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa maszyn drukujących w technologii fleksograficznej;

• Nadzór nad przygotowywaniem i realizacją druku flexo.

• Przygotowywanie materiałów do produkcji;

OCZEKIWANIA:

• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

• Wiedza z zakresu technologii fleksograficznej;

• Zdolności manualne i techniczne;

• Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

MILE WIDZIANE:

• Znajomość maszyny Mark Andy P5;

• Wykształcenie zawodowe lub wyższe.

KLIENT OFERUJE:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Pracę na wysokiej jakości maszynach;

• Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@tigura.pl z dopiskiem Drukarz Fleksograficzny

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data: 25.08.2017 12:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552606
Rubryka ogłoszenia: Druk, poligrafia

Zdjęcia (1)

Drukarz fleksograficzny - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Jarguz (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Druk, poligrafia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Druk, poligrafia