Razem 262 072 ogłoszeń !

Stanowisko: Aplikator (naklejacz) folii samoprzylepnej 3M, wymagany niemiecki

Miejsce pracy: Halle, Niemcy

Znajomość języka niemieckiego: KOMUNIKATYWNA

Nr oferty 01/35/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Aplikator (naklejacz) folii samoprzylepnej 3M.

Opis / Obowiązki:

Miasto: okolice miasta Halle Niemcy (Saksonia, 250 km od granicy).

Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.

Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe.

Pracodawcą jest niemiecki producent reklamy świetlnej, pokrywanej folią marki 3M. Park maszynowy składa się z ploterów, drukarek wielkoformatowych i aplikatorów folii samoprzylepnej.

Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 175 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Digitalprint, obsługa ploterów i drukarek wielkoformatowych.

Plot i obróbka folii, aplikacja folii.

Naklejanie druków na sucho i mokro.

Kontrola wykonanych detali.

Wymagania:

Praktyczna znajomość w obróbce i naklejaniu różnych folii samoprzylepnych plotowanych i w całości.

Znajomość oprogramowania do wydruków detali na ploterze, czy drukarce.

Obsługa ploterów oraz drukarek wielkoformatowych.

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.

Stawka godzinowa brutto: od 11 do 12 euro (w zależności od kwalifikacji).

Miesięczne wynagrodzenie netto od 1350 do 1500 euro.

Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 200 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy

b.nowosad@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/35/PF/2017

lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 033, 519 685 142, 519 684 977 lub (32) 739 06 61.

Data: 22.09.2017 09:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 556955
Rubryka ogłoszenia: Druk, poligrafia

Aplikator(naklejacz) folii samoprzylepnej 3M (Halle, Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Corona Silesia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48519684977
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Druk, poligrafia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Druk, poligrafia