Razem 251 482 ogłoszeń !

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, którym jest firma będąca częścią międzynarodowej grupy pochodzenia francuskiego aktywnie działającą na terenie Polski w branży budowlanej, w związku z jej dynamicznym rozwojem w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego/doradcy technicznego

Zakres obowiązków:

•pozyskiwanie nowych klientów,

•utrzymywanie bezpośrednich kontaktów i zaawansowane doradztwo techniczne dla klientów, takich jak zakłady instalacyjne, firmy wykonawcze, inwestorzy,

•opracowywanie ofert technicznych,

•realizacja planów sprzedaży,

Od kandydata oczekujemy:

•doświadczenia jako przedstawiciel handlowy w branży budowlanej,

•wiedzy technicznej z branży instalacyjnej/grzewczej/sanitarnej (mile widziane),

•umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,

•samodzielności,

•silnej motywacji do pracy,

•sprawnej obsługi komputera w zakresie MS Office.

Oferujemy:

•zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie należącej do liderów rynku materiałów budowlanych,

•stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny w postaci premii i prowizji od wielkości sprzedaży,

•możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:

martyna@aboutyou.pl

z podaniem nr ref. Przedstawiciel handlowy / Gdynia

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze

zm.).”

I

nformujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich

poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Data: 23.12.2014 09:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 378430
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Przedstawiciela handlowego/doradcy technicznego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Martyna (niezarejestrowany)
Województwo: Gdynia (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse