Razem 251 724 ogłoszeń !
OFERUJę
25.02.2015 14:52

Integra Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 15-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera – międzynarodowej spółki produkcyjno-przetwórczej z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA/-Y KSIĘGOWA/-Y

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski (okolice)

Twoje zadania będą polegały na:

— Kontroli dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz księgowaniu dokumentów,

— Uzgadnianiu sald kont księgowych (w tym uzgadnianiu i weryfikacji sald rozrachunków),

— Kontroli sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,

— Aktywnym i bezpośrednim wsparciu w procesie przygotowania sprawozdań finansowych oraz raportów księgowych,

— Prowadzeniu ewidencji środków trwałych,

— Kontroli czynności z zakresu VAT,

— Sporządzaniu deklaracji podatkowych,

— Nadzorowaniu i kontroli sporządzania raportów do GUS i NBP,

— Zamykaniu miesiąca i roku,

— Sporządzaniu płatności.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

— Min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,

— Wykształceniem wyższym kierunkowym (rachunkowość, finanse, ekonomia),

— Doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółki handlowej,

— Doświadczeniem w sporządzaniu deklaracji podatkowych,

— Doświadczeniem w prowadzeniu ewidencji środków trwałych,

— Praktykę w sporządzaniu płatności,

— Praktyczną znajomością prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,

— Znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację słowną i pisemną,

— Bardzo dobrą znajomością MS Office, w szczególności MS Excel,

— Znajomością programu Exact (dodatkowy atut),

— Zdolnością planowania i organizowania swojego czasu pracy;

— Samodzielnością i sumiennością,

— Umiejętnością pracy w zespole.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

— Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

— Szkolenia,

— Kurs jęz. angielskiego,

— Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń w pracy w międzynarodowym zespole specjalistów.

Jeżeli stawiasz na współpracę w zespole, jesteś odpowiedzialny i przedsiębiorczy oraz motywuje Cię rozwój zawodowy,

szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) poprzez e-mail: e.majewskaintegra-consulting.pl z nr ref. SK/Grodzisk_Wielkopolski/02.15.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data: 25.02.2015 14:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 392658
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

SAMODZIELNA/-Y KSIĘGOWA/-Y - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Elżbieta Majewska (niezarejestrowany)
Województwo: Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48669888032
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse