Razem 251 661 ogłoszeń !
OFERUJę
30.04.2015 09:40

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla jednego ze swoich klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowego z językiem angielskim

(miejsce pracy: Kraków)

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie pełnej księgowości

• Prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość: PIT, CIT, VAT, rozliczenia wewnątrz i poza unijne)

• Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

• Obsługa kadrowa

• Rozliczenia ZUS

• Kontakt z klientami

• Prowadzenia korespondencji z partnerami i klientami firmy

• Przygotowywania raportów, zestawień i analiz

• Realizowania samodzielnych zadań zleconych

• Bieżącego wsparcia w prowadzonych projektach

• Przygotowywania raportów dla Zarządu

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

• Dekretacji i księgowania dokumentów oraz obsługi procesów księgowych dla klientów

• Prowadzenia ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

• Przygotowywania deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

Wymagania:

• Doświadczenie w księgowości na stanowisku samodzielnego księgowego (preferowane biuro rachunkowe)

• Doświadczenie w pracy z pełną księgowością

• Komunikatywność, dobra organizacja pracy

• Praktyczna znajomość programów Optima, REWIZOR, Płatnik

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Dodatkowe szkolenia, kursy i certyfikaty branżowe będą dużym plusem

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w przedziale 2500-3000 zł netto / miesiąc w zależności od doświadczenia i umiejętności

• Pracę na pełen etat na umowę o pracę

• Przyjazna atmosfera

• Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez stronę lub adres praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Data: 30.04.2015 09:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403522
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Księgowy z językiem angielskim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: praca@globalforce.pl
Web: www.globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse