Razem 251 387 ogłoszeń !
SZUKAM
27.05.2015 09:50

Marka S.A. – ogólnopolska i notowana na Giełdzie firma z branży finansowej, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych zatrudni Przedstawicieli.

Obowiązki:

- udzielanie pożyczek w domu Klienta,

- ustalanie planu spłat Klienta,

- odbiór rat pożyczek od Klienta.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia i zaangażowanie,

- elastyczne godziny pracy i możliwość pogodzenia pracy w Marka S.A. z obecnym zatrudnieniem,

- telefon,

- szkolenia,

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej - szkolimy od podstaw.

Data: 27.05.2015 09:50
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 409875
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Przedstawiciel Handlowy Marka S.A. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marka S.A. (niezarejestrowany)
Województwo: Maków Mazowiecki (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48533371400
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse