Razem 251 758 ogłoszeń !
OFERUJę
10.06.2015 20:06

Szukasz czegos ciekawego?

Zapraszamy do nas, nie wymagamy doświadczenia a zapewniamy rozwój i nielimitowane zarobki!

PROFI CREDIT Poland S.A

Międzynarodowa firma z branży finansowej, poszukuje:

Doradców Finansowych

Miejsce Pracy: Powiat kartuski

Obowiązki:

- obsługa klientów indywidualnych (badanie potrzeb, doradztwo)

- prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie

- obsługa systemu on-line

- obsługa klienta przez telefon

Wymagania:

- łatwość nawiązywania kontaktów

- determinacja i skuteczność w działaniu

- nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

- elastyczne formy zatrudnienia (umowa zlecenie/działalność gospodarcza), zarówno jako jedyne zajęcie jak i pracę dodatkową

- profesjonalny system wdrożenia do pracy oraz szkolenia

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- nielimitowane zarobki, dzięki systemowi prowizyjnemu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny

Data: 10.06.2015 20:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 412001
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Doraca Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mateusz Stolc (niezarejestrowany)
Województwo: Kartuzy (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48696783317
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse