Razem 251 830 ogłoszeń !
OFERUJę
29.07.2015 14:03

Miejsce wykonywania pracy:

Centrala Firmy w Złotowie (wielkopolska), Dział Controllingu,

Opis stanowiska:

Administrowanie Hurtownią Danych (SQL), nadzór i tworzenie baz danych, procesów zasilania i aktywny udział w rozwoju narzędzi BI, bezpośrednie wsparcie controllingu.

Zakres obowiązków:

• Administrowanie bazami danych funkcjonującymi w organizacji,

• Utrzymywanie istniejących baz danych oraz aktywny udział w ich rozwoju,

• Projektowanie narzędzi raportowych i analitycznych klasy BI,

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej HD i procesów zasilania,

• Tworzenie nowych baz, modelowanie procesów, w tym ETL, optymalizacja, raportowanie,

• Diagnostyka i rozwiązywanie problemów, bezpośrednie wsparcie użytkowników,

• Rozwój środowiska BI, udostępnianie raportów, budowa wewnętrznych aplikacji na potrzeby udostępniania raportów (SSRS, Excel), bieżąca walidacja danych,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (informatyczne, matematyka, finanse, lub pokrewne).

• Kilkuletnie doświadczenie w obszarze HD, BI, Finansów lub controllingu.

• Znajomość zasad rachunkowości zarządczej, raportowania,

• Umiejętności analityczne, komunikacyjne, otwartość na nowe wyzwania,

• Bardzo dobra znajomość SQL, w tym ETL .

• Systematyczność i nastawienie na realizację celów,

• Umiejętność diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów,

• Znajomość zasad Hurtowni Danych, nadzoru i modelowania procesów,

• Znajomość systemów klasy BI , w tym QlikView – mile widziana,

Kandydatom oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Ambitną i satysfakcjonującą prace.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o aplikowanie CV i listu motywacyjnego za pomocą strony www.mediaexpert.pl wybierając zakładkę INFORMACJE - PRACA, wybrać odpowiednią pozycję, następnie wybrać opcję „APKIKUJ”

Data: 29.07.2015 14:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420583
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Administrator hurtowni danych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Terg S.A. (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.mediaexpert.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse