Razem 251 850 ogłoszeń !
OFERUJę
11.08.2015 15:11

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Sieradz

Nr ref.: DK/KK/Ł

Zadania:

• Profesjonalna obsługa Klienta indywidualnego w zakresie kont osobistych, kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz inwestycji

• Aktywne pozyskiwanie Klientów

• Budowanie długofalowych relacji z Klientami

• Realizacja założonego planu sprzedażowego

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie

• Mile widziane doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub w telemarketingu

• Samodzielność, kreatywność

• Łatwość nawiązywania kontaktów

• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

• Umiejętność obsługi komputera

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

• Wynagrodzenie zasadnicze i prowizje od sprzedaży

• Szkolenia produktowe i sprzedażowe

• Wsparcie w realizacji powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: konsultant@human-hunter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Data: 11.08.2015 15:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422581
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Doradca Klienta (Sieradz) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Sieradz (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse