Razem 251 694 ogłoszeń !

Serwis FranczyzaBanku.pl jest organizatorem największego ogólnopolskiego procesu rekrutacyjnego pod nazwą „Praca w bankowości”. Współpracujemy z Franczyzobiorcami, którzy prowadzą placówki bankowe oraz biura kredytowe w całej Polsce.

Serwis FranczyzaBanku.pl rekrutuje dla swoich Partnerów Biznesowych, którzy prowadzą placówki bankowe, kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta do placówki bankowej

Opis stanowiska

• Realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów bankowych

• Bieżąca obsługa operacyjna Klientów

• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta

• Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

• Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie,

• Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz branży finansowej,

• Umiejętności sprzedażowe,

• Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi,

• Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność,

• Biegła obsługa komputera,

• Dobra znajomość obsługi MS Office,

• Wysoka motywacja do pracy,

• Certyfikat ZBP (Certyfikowany Konsultant ds Finansowych) – mile widziane

Oferujemy

• Anonimowość: Twoje CV nie zostanie przekazane obecnemu pracodawcy.

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

• Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży produktów bankowych,

• Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje,

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

• Wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się Twoją karierą!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: pracodawca@franczyzabanku.pl

Data: 07.09.2015 11:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426821
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Doradca Klienta do placówki bankowej Września - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Hoffmann
Województwo: Września (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327826207
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna Hoffmann
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse