Razem 251 830 ogłoszeń !
OFERUJę
11.09.2015 11:39

Poszukujemy Doradców Klienta w miastach:

Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Płock, Płońsk, Przasnysz, Ostrołęka, Żuromin, Mława, Kutno, Gostynin, Żychlin, Pułtusk, Brok, Małkinia, Wołomin, Otwock, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Milanówek, Podkowa Leśna, Działdowo i okolice.

OPIS STANOWISKA:

sprzedaż produktów finansowych w terenie

prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów

WYMAGANIA:

łatwość nawiązywania kontaktów

komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

samodzielność w działaniu

umiejętność przekonywania innych

aktywne pozyskiwanie klientów na wskazanym terenie

nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

OFERUJEMY:

zatrudnienie na umowę zlecenie

system wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady (atrakcyjny system prowizyjno-premiowy)

szkolenie

stabilne warunki pracy – długoterminowa współpraca

telefon komórkowy

Data: 11.09.2015 11:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 427502
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Doradca Klienta – Branża Finansowa - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agata (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48517090224
Web: www.edenfinance.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse