Razem 251 471 ogłoszeń !
OFERUJę
08.10.2015 12:06

Miejsce Pracy: Złotów (Centrala)

Opis stanowiska:

• Bieżące wsparcie techniczne (Helpdesk) użytkowników systemów informatycznych - pierwsza linia wsparcia.

• Obsługa i administracja systemu do zarządzania incydentami i zarządzania problemami (codzienna administracja systemem OTRS - (Open-source Ticket Request System) oraz koordynacja zgłoszeń.

• Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w przypadku eskalacji przeniesienie do innej grupy wsparcia.

• Monitorowanie i koordynacja działań naprawczych.

• Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji.

• Instalacja, reinstalacja, aktualizacja, konfiguracja oraz naprawa sprzętu.

• Diagnoza i naprawa usterek systemów komputerowych oraz aplikacji.

• Pełnienie wsparcia technicznego dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie - I linia wsparcia.

• Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.

• Wykonywanie podstawowych prac administracyjnych na systemach i serwerach IT.

• Współpraca w zakresie administracji systemowej z Działem Infrastruktury.

• Wykonywanie prac nad infrastrukturą IT, instalacja i wdrażanie nowego oprogramowania oraz sprzętu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane), średnie.

• Znajomość technologii informatycznych: komputery osobiste, laptopy, urządzenia peryferyjne.

• Znajomość systemów: Microsoft Windows XP /Windows 7 / Windows 8 na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów.

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

• Bardzo dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego.

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

• Umiejętność pracy w stresie.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń.

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE-PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Data: 08.10.2015 12:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431453
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Pracownik działu Helpdesk - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Terg S.A. (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.mediaexpert.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse