Razem 251 738 ogłoszeń !
OFERUJę
15.02.2016 14:31

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy działającej w branży produkcyjnej – osoby do pracy, na stanowisku:

DYREKTOR FINANSOWO - ADMINISTRACYJNY

Miejsce pracy: Żarów

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

• kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,

• nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i kontrolowanie realizacji,

• zarządzanie finansami firmy,

• nadzór nad płynnością finansową i bieżącymi płatnościami,

• opracowanie planów finansowych,

• ocena prowadzonych projektów pod względem finansowym,

• przygotowywanie analiz i raportów,

• optymalizacja kosztów operacyjnych,

• optymalizowanie polityki podatkowej,

• kontakty i współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi,

• nadzór nad zgodnością procedur finansowych z przepisami prawnymi i podatkowymi,

• nadzór nad pracą działu księgowego.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

• zdobyłeś wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse),

• posiadasz praktyczną wiedza z zakresu zarządzania finansami firmy - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,

• wykazujesz znajomość przepisów z dziedziny rachunkowości i prawa podatkowego,

• posiadasz umiejętność podejmowanie strategicznych decyzji,

• masz doświadczenie w zakresie obsługi grupy spółek,

• masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego),

• nieobca jest Ci znajomość programu SAP,

• charakteryzujesz się samodzielnością w działaniu, pełną odpowiedzialnością za powierzone zadania.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• zatrudnienie w stabilnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,

• telefon, komputer.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas CV. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 15.02.2016 14:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451967
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Dyrektor finansowo-administracyjny - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse