Razem 251 453 ogłoszeń !

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse Sp. z o. o. (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097), dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zastępca Głównej Księgowej/Księgowego z j.angielskim

Miejsce pracy: Wejherowo (Bolszewo)

Obowiązki:

Samodzielne i kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wybranych Spółek Grupy Kapitałowej

Rozlicznie podatków(VAT, CIT, PIT) oraz sporządzenie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów.

Zapewnienie kompletnej obsługi księgowej, podatkowej, płacowej oraz sprawozdawczej firmy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi

Przygotowanie miesięcznych i rocznych jednostkowych sprawozdań finansowych: bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych

Organizacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy

Docelowo nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działek księgowości

Kontrakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi(audytorzy, US, GUS, NBP i inne)

Monitorowanie zmian w przepisach

Nadzór księgowy nam wybranymi podmiotami z Grupy Kapitałowej

Komunikacja z podmiotami zagranicznymi z Grupy Kapitałowej w zakresie sprawozdawczości finansowej

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym)- warunek konieczny- warunek konieczny

Wymagania:

• Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub innym kierowniczym stanowisku w dziele księgowym.

• Wykształcenie Wyższe (ekonomia, finanse)

• Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny

• Pełna i praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych i umiejętności ich prawidłowego interpretowania i stosowania

• Biegła obsługa narzędzi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

• Umiejętności analityczne, organizacyjne i interpersonalne

• Odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, a także umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji.

• Posiadanie licencji Ministerstwa Finansów na Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy

• Możliwość ciągłego podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dynamiczną atmosferę

• Pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilku słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: gdansk@jobhouse.pl z podaniem nr ref. ZAS/KSIEG/BOL.

Data: 23.02.2016 13:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453527
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zastępca Głównej Księgowej/Księgowego z angielskim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jobhouse (niezarejestrowany)
Województwo: Wejherowo (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse