Razem 251 515 ogłoszeń !
OFERUJę
10.03.2016 15:37

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych.

Nasze hasło przewodnie "Buduj i remontuj taniej!" nie jest tylko pustym sloganem reklamowym. Każdego dnia wdrażamy je w życie oferując naszym klientom najbardziej konkurencyjne ceny oraz starając się spełniać ich najwyższe wymagania.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy, która prężnie działa na rynkach międzynarodowych ta praca jest dla Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

kontrolowanie oraz nadzór nad procesami księgowymi i finansowymi,

przygotowywanie sprawozdań finansowych,

monitorowanie zmiany prawa podatkowego i finansowego,

raportowanie na potrzeby Zarządu,

współpraca z innymi działami Spółki w zakresie rozliczeń i dokumentacji finansowej,

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz zdolności analitycznego myślenia,

rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

niezbędne narzędzia pracy,

atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@merkurymarket.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 10.03.2016 15:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456748
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. księgowości - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dział Rekrutacji (niezarejestrowany)
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse