Razem 251 409 ogłoszeń !
OFERUJę
06.04.2016 09:19

TAX UNIT to połączenie profesjonalizmu, wysokiej jakości usług doradczych, księgowości oraz indywidualnego podejścia do Klienta. Jesteśmy firmą consultingową działającą na terenie Krakowa. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach księgowości, podatków i prawa. Z równą biegłością zajmiemy się wsparciem małych, rodzinnych interesów, jak i dużych przedsiębiorstw. Klientów zagranicznych wspieramy, świadcząc usługi w językach obcych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

• Nawiązywanie współpracy z przedsiębiorcami,

• Odbywanie umówionych spotkań z potencjalnymi klientami wraz ze wsparciem pracowników z działu merytorycznego,

• Czynne uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, grupach networkingowych,

• Budowanie bazy kontaktów firmy

• Udział w projektowaniu procesów obsługi klienta, struktury działu handlowego

Wymagania:

• Umiejętność prowadzenia rozmów na poziomie biznesowym,

• Zdolność szybkiego rozwoju i chęć uczenia się,

• Zaangażowanie w realizację celów firmy,

• Umiejętność planowania pracy,

• Nastawienie na realizację planów,

• Silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

• Szkolenia z zakresu sprzedaży i efektywnej komunikacji z klientem,

• Możliwość dużego rozwoju osobistego i kompetencji menedżerskich

• Intensywne kursy z zakresu podatków i prawa – opcjonalnie, wyłącznie dla chętnych

• Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia,

• Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, po odbyciu 1-miesięcznego okresu próbnego

• Systematyczne podnoszenie kompetencji zawodowych oraz interpersonalnych,

• Elastyczny czas pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF wraz ze zdjęciem

na adres: rekrutacja@taxunit.pl (w temacie maila prosimy podać nazwę stanowiska)

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych

z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Data: 06.04.2016 09:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 461675
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Przedstawiciel handlowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Żaneta Orska (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse